16.04.18 (Pon.)
18:00 Za d.ś.p. Marcina Kornausa
17.04.18 (Wto.)
7:00 Za zmarłych współbraci i dobroczyńców Zgromadzenia Synów Najświętszej Maryi Niepokalanej
18:00 Za d.ś.p. Aleksandra Kozioła (od żony z dziećmi)
18.04.18 (Śro.)
7:00 Za d.ś.p. Franciszka Kaliny (od Bogusława i Teresy Straciło)
18:00 Za d.ś.p. Stanisława Kozioła (od rodziny Prich z Brzozówki)
19.04.18 (Czw.)
7:00 Za d.ś.p. Kingi Derendal (od Małgorzaty Rzegockiej z synem)
18:00 Za d.ś.p. Heleny Marek (od wnuka Tomasza z żoną i dziećmi)
20.04.18 (Pią.)
7:00 Za d.ś.p. Doroty Chmielarz (od rodziny Sysłów)
18:00 Za d.ś.p. Marii Barys (od Natalii Wołowiec z dziećmi i wnukami)
21.04.18 (Sob.)
7:00 Za parafian
7:30 Za d.ś.p. Zdzisława Wiatra (od Stanisława Marszałka z rodziną)
22.04.18 (Nie.)
7:30 Za d.ś.p. ks. Józefa Kocoła (od Weroniki Kocoł z rodziną)
9:30 Za d.ś.p. Alojzy i Józefa Błażejewskich
11:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo,
zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej dla Barbary i Antoniego (w 35 rocznicę ślubu)
18:00 Za d.ś.p. Marcina Kornausa
17.04.18 (Wto.)
7:00 Za zmarłych współbraci i dobroczyńców Zgromadzenia Synów Najświętszej Maryi Niepokalanej
18:00 Za d.ś.p. Aleksandra Kozioła (od żony z dziećmi)
18.04.18 (Śro.)
7:00 Za d.ś.p. Franciszka Kaliny (od Bogusława i Teresy Straciło)
18:00 Za d.ś.p. Stanisława Kozioła (od rodziny Prich z Brzozówki)
19.04.18 (Czw.)
7:00 Za d.ś.p. Kingi Derendal (od Małgorzaty Rzegockiej z synem)
18:00 Za d.ś.p. Heleny Marek (od wnuka Tomasza z żoną i dziećmi)
20.04.18 (Pią.)
7:00 Za d.ś.p. Doroty Chmielarz (od rodziny Sysłów)
18:00 Za d.ś.p. Marii Barys (od Natalii Wołowiec z dziećmi i wnukami)
21.04.18 (Sob.)
7:00 Za parafian
7:30 Za d.ś.p. Zdzisława Wiatra (od Stanisława Marszałka z rodziną)
22.04.18 (Nie.)
7:30 Za d.ś.p. ks. Józefa Kocoła (od Weroniki Kocoł z rodziną)
9:30 Za d.ś.p. Alojzy i Józefa Błażejewskich
11:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo,
zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej dla Barbary i Antoniego (w 35 rocznicę ślubu)