14.12.20 (Pon.)
18:00 + Wanda Bochenek
18:00 + Józef Bańbor (od rodziny Kurek)
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny
15.12.20 (Wto.)
7:00 + Roman Ocłoń (od Andrzeja Solak z rodziną)
7:00 + Czesława Bulanda (od Marii Kozioł)
18:00 + Alojzy Nytko (od Małgorzaty Pieprz z rodziną)
18:00 + Alojzy Wielgus (od rodzin: Kaim i Kurek)
16.12.20 (Śro.)
7:00 + Julian Taraszka (od braci z Róży św. Franciszka)
18:00 + Stanisława Madej (w 30 dzień po śmierci) - od córki z rodziną
18:00 + Michał Szatko (w 30 dzień po śmierci) - od żony Haliny
18:00 + Janina Bęben (od Jerzego Kijowskiego z rodziną)
17.12.20 (Czw.)
7:00 + Krystyna Wiatr (od Tomasza Kornaus z rodziną)
7:00 + Władysław Starzyk (od rodziny Łakoma)
18:00 + Alojzy Nytko (od koleżanek z pracy córki Ewy z Plinke)
18:00 + Maria i Jan Martyka
18.12.20 (Pią.)
7:00 + Dagmara Madej (od Zofii Kozioł z rodziną)
18:00 + Alojzy Nytko (od koleżanek z pracy córki Ewy z Plinke)
18:00 + Józef Bańbor (od rodziny Kaim)
18:00 + Wiesław Żelazo (od syna Tomasza z rodziną)
19.12.20 (Sob.)
7:30 + Andrzej Szegda (od siostrzenicy Anny)
7:30 Za parafian
18:00 + Jan Cetnar (od rodziny Kaim)
18:00 + Władysław Kurek (od brata Zbigniewa i Lucyny Kurek)
20.12.20 (Nie.)
7:30 + Józef Kornaus
9:30 + Maria Ćwik (w 13 rocznicę śmierci) - od córki Edwardy z rodziną
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny
18:00 + Andrzej Szegda (od żony Bożeny i córki Agnieszki z rodziną)
18:00 + Wanda Bochenek
18:00 + Józef Bańbor (od rodziny Kurek)
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny
15.12.20 (Wto.)
7:00 + Roman Ocłoń (od Andrzeja Solak z rodziną)
7:00 + Czesława Bulanda (od Marii Kozioł)
18:00 + Alojzy Nytko (od Małgorzaty Pieprz z rodziną)
18:00 + Alojzy Wielgus (od rodzin: Kaim i Kurek)
16.12.20 (Śro.)
7:00 + Julian Taraszka (od braci z Róży św. Franciszka)
18:00 + Stanisława Madej (w 30 dzień po śmierci) - od córki z rodziną
18:00 + Michał Szatko (w 30 dzień po śmierci) - od żony Haliny
18:00 + Janina Bęben (od Jerzego Kijowskiego z rodziną)
17.12.20 (Czw.)
7:00 + Krystyna Wiatr (od Tomasza Kornaus z rodziną)
7:00 + Władysław Starzyk (od rodziny Łakoma)
18:00 + Alojzy Nytko (od koleżanek z pracy córki Ewy z Plinke)
18:00 + Maria i Jan Martyka
18.12.20 (Pią.)
7:00 + Dagmara Madej (od Zofii Kozioł z rodziną)
18:00 + Alojzy Nytko (od koleżanek z pracy córki Ewy z Plinke)
18:00 + Józef Bańbor (od rodziny Kaim)
18:00 + Wiesław Żelazo (od syna Tomasza z rodziną)
19.12.20 (Sob.)
7:30 + Andrzej Szegda (od siostrzenicy Anny)
7:30 Za parafian
18:00 + Jan Cetnar (od rodziny Kaim)
18:00 + Władysław Kurek (od brata Zbigniewa i Lucyny Kurek)
20.12.20 (Nie.)
7:30 + Józef Kornaus
9:30 + Maria Ćwik (w 13 rocznicę śmierci) - od córki Edwardy z rodziną
11:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny
18:00 + Andrzej Szegda (od żony Bożeny i córki Agnieszki z rodziną)