PostHeaderIcon Agenda parafialna 12.12.2021 - 19.12.2021

• Sprawy kancelaryjne można załatwiać po Mszy Świętej.
  • Msze święte roratnie odprawiane są w dni powszednie o godz. 18:00. Zachęcamy do licznego udziału!
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (VIII klasa Szkoły Podstawowej) odbędzie się w piątek o godz. 18:45 w sali spotkań w kościele.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w Domu Zakonnym.
  • Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w Domu Zakonnym.
  • Dziękujemy Żeńskim i Męskim Różom Różańcowym za złożone ofiary na misje: 449 zł. - za ostatnie 3 miesiące, a w sumie 1691 zł. - w tym roku.
  • Zgodnie z wytycznymi ks. Biskupa Andrzeja Jeża, w tym roku w naszej parafii wizyta duszpasterska będzie miała następującą formę:
- Msze święte kolędowe dla rodzin z poszczególnych rejonów parafii;
- tradycyjna wizyta duszpasterska w domach wiernych, którzy  wyraźnie o to poproszą.
  Zgłoszenia przyjmujemy do  niedzieli 19 grudnia (tel. 14 6784 770 lub 725546968;