PostHeaderIcon Agenda parafialna 26.09.2022 - 02.10.2022

• Sprawy kancelaryjne można załatwiać codziennie po Mszy świętej.
  • Nabożeństwa Różańcowe w kościele parafialnym w dni powszednie i niedziele - godz. 17:15
  • Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VIII Szkoły Podstawowej odbędzie się w środę o godz. 18:45 w kościele.
  • Spotkanie dla młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w nowym Domu Zakonnym.
  • Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w Domu Zakonnym.
  • Wszystkich chłopców, od IV klasy Szkoły Podstawowej, którzy chcą zostać ministrantami, zapraszamy na kurs przygotowujący do tej zaszczytnej i pięknej posługi. Zapisy na kurs przyjmujemy do końca września.
  • Składka inwestycyjna w miesiącu wrześniu wyniosła 5850 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary!