PostHeaderIcon Intencje Mszalne (07.12.2020 - 13.12.2020)

07.12.20 (Pon.)   
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 30/30)
18:00  + Kazimierz Zapiór (w 7 dzień po śmierci) - od żony
18:00  + Janina Bęben (od rodziny Iwańców z Tuchowa)

08.12.20 (Wto.)   
  7:00  Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo
           i opiekę Matki Bożej dla Marii (w 70 rocznicę urodzin)
12:00  O powołania kapłańskie i zakonne
18:00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne
           łaski i opiekę Matki Bożej dla o. Piotra, o. Janusza,
           o. Rajmunda i brata Francisco (z intencji Margaretek)
18:00  Za dobroczyńców naszej parafii i Zgromadzenia Synów Maryi
18:00  Za parafian

09.12.20 (Śro.)   
  7:00  + Michał Szatko (od braci z Róży św. Franciszka)
  7:00  + Wiesław Żelazo (od rodziny Wielgus)
18:00  + Aniela
18:00  + Roman Ocłoń (od wnuczki Agnieszki Latocha z mężem Markiem i dziećmi)

10.12.20 (Czw.)   
 
  7:00  + Kazimierz Zapiór (od braci z Róży św. Franciszka)
  7:00  + Dagmara Madej (od brata Jana z rodziną)
18:00  + Bronisława i Stanisław Starzec
18:00  + Jan Cetnar (od córki Barbary z mężem i dziećmi)

11.12.20 (Pią.)    
  7:00  + Alojzy Wielgus (od Ewy Armatys z rodziną)
  7:00  + Krystyna Wiatr (od Marii Cetnar)
  7:00  + Czesława Bulanda (od Władysławy Ocłoń)
18:00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo,
             dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Piotra
             (w 50 rocznicę urodzin) 
18:00  + Władysław Starzyk (od Beaty i Piotra)

12.12.20 (Sob.)   
  7:30  + Roman Ocłoń (od Beaty i Andrzeja Drwal)
18:00  + Honorata Marszałek (od syna Kazimierza z żoną)
18:00  + Andrzej Szegda (od Wandy Młyńskiej)

13.12.20 (Nie.)   
  7:30  + Janina (w 19 rocznicę śmierci) i Kazimierz Konieczkowscy
  9:30  + Władysław Kurek (od brata Ryszarda z żoną i dziećmi)
11:00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha
           Świętego i opiekę Matki Bożej dla o. Piotra (z okazji urodzin)
11:00  Za parafian
18:00  + Józef Bańbor (od córki Bogusławy z rodziną)
 

PostHeaderIcon Intencje Mszalne (30.11.2020 - 06.12.2020)

30.11.20 (Pon.)   
18:00  + Andrzej Szatko
18:00  + Józef Bańbor (w 30 dzień po śmierci) - od żony
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 23/30)

01.12.20 (Wto.)   
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 24/30) 
  7:00  + Dagmara Madej (od rodziny Drabików)
  7:00  Za parafian
18:00  + Adolf Wajda
18:00  + Stanisław Sak i jego rodzice

02.12.20 (Śro.)   

  7:00  + Wiktoria, Adolf i Stanisław Sak
  7:00  + Andrzej Szegda (od Bogdana Michalika z rodziną)
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 25/30)
18:00  + Krystyna Sak (od Alicji i Józefa Krupa z rodziną)
18:00  + Janina Bęben (od swatowej Marii)
18:00  + Władysław Starzyk (od Alfredy i Tomasza Kaczor)

03.12.20 (Czw.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 26/30)
  7:00  + Władysław Kurek (od brata Andrzeja z rodziną)
  7:00  + Alojzy Wielgus (od Bożeny z rodziną)
18:00  + Bronisława i Jan Starzec oraz syn Stanisław
18:00  O powołania kapłańskie i zakonne
18:00  Za zmarłych współbraci i dobroczyńców Zgromadzenia SNMN

04.12.20 (Pią.)    

  7:00  + Józef Bańbor (od braci z Róży św. Franciszka)
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 27/30)
  7:00  + Jan Cetnar (od brata Stanisława z żoną)
18:00  + Józef Madej, jego rodzice i bracia
18:00  + Roman Ocłoń (od rodziny Koziołów)
18:00  + Michał Szatko (od syna Łukasza z żona i dziećmi)

05.12.20 (Sob.)   
  7:30  + Stanisława Madej (od wnuczki z rodziną)
  7:30  + Maria Guzik (Gregorianka - 28/30)
  7:30  + Czesława Bulanda (od brata z żoną)
18:00  + Krystyna Wiatr (od wnuczki Bernadety z rodziną)
18:00  + Honorata Marszałek (od Stanisławy Marszałek)

06.12.20 (Nie.)   
  7:30  + Stefan Schab
  9:30  + Maria Guzik (Gregorianka - 29/30)
11:00  + Eugeniusz, Krzysztof i Andrzej Kocoł
18:00  + Maria (w 18 rocznicę śmierci) i Adolf Maciejko oraz syn Stanisław
 
 

PostHeaderIcon Intencje Mszalne (23.11.2020 - 29.11.2020)

23.11.20 (Pon.)   
18:00  + Stanisława Madej (w 7 dzień po śmierci) - od syna z żoną
18:00  + Władysław Kurek (od brata Tadeusza z rodziną)
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 16/30)

24.11.20 (Wto.)   
  7:00  + Roman Ocłoń (od rodziny Halów)
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 17/30)  
  7:00  Za parafian
18:00  + Alojzy i Janina Nytko (od kuzynki z rodziną)
18:00  + Zbigniew (w 17 rocznicę śmierci)

25.11.20 (Śro.)   
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 18/30)
  7:00  + Alojzy Nytko (od braci z Róży św. Franciszka)
  7:00  Za parafian
18:00  + Janina Bęben (od rodziny Lasków z Tuchowa)
18:00  + Władysław Starzyk (od Grzegorza i wnuczki Wiktorii)
18:00  + Alojzy Wielgus (od Mariusza z rodziną)

26.11.20 (Czw.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 19/30)
  7:00  + Dagmara Madej (od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną)
  7:00  Za parafian
18:00  + Krystyna Sak (od Stanisławy i Krzysztofa Matrasów z rodziną)
18:00  + Jan Cetnar (od córki Katarzyny z mężem i dziećmi)
18:00  + Czesława Bulanda (od sąsiadów: rodziny Marszałków)

27.11.20 (Pią.)    
  7:00  Za parafian
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 20/30)
  7:00  Za dusze w czyśćcu cierpiące  
18:00  + Zdzisław i Janina Kapustka
18:00  + Honorata Marszałek (od syna Stanisława)
18:00  + Krystyna Wiatr (od wnuka Grzegorza z rodziną)

28.11.20 (Sob.)   
  7:30  + Alojzy Nytko (w 30 dzień po śmierci) - od córki Teresy z mężem     
  7:30  + Maria Guzik (Gregorianka - 21/30)
  7:30  + Zdzisław

29.11.20 (Nie.)   
  7:30  + Maria i Józef Kocoł
  9:30  + Andrzej Szegda
11:00  + Stanisław Sak (w rocznicę śmierci)
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 22/30)
 

PostHeaderIcon Intencje Mszalne (16.11.2020 - 22.11.2020)

16.11.20 (Pon.)   
18:00  + Paulina, Rozalia i Józef Pączek
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 9/30)
18:00  + Janina Bęben (od Marii Kozioł z rodziną)

17.11.20 (Wto.)   
  7:00  + Roman Ocłoń (od rodziny Pabianów)
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 10/30)
  7:00  + Władysław Starzyk (od Dyspozytorów Medycznych)
18:00  + Alojzy Nytko (od koleżanek z pracy córki Ewy z II brygady)
18:00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
            Bożą za wstawiennictwem bł. Karoliny dla Barbary Flis
            (w 72 rocznicę urodzin)

18.11.20 (Śro.)   
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 11/30)
  7:00  + Andrzej Szegda (od Grażyny i Piotra Białas)
  7:00  Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla pewnej osoby
18:00  + Alojza, Józef, syn Stanisław oraz Alojzy Wielgus
18:00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę
            Matki Bożej dla Grażyny i Andrzeja (w 3 rocznicę ślubu)
18:00  O zdrowie dla Natalii

19.11.20 (Czw.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 12/30)
  7:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
            dla pewnej rodziny
  7:00  + Jan Cetnar (od rodziny Kijaków)
18:00  + Wiesław Leżoń
18:00  + Krystyna Sak (od szwagierki Heleny Gancarz)

20.11.20 (Pią.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 13/30)
  7:00  + Helena Bryg
  7:00  + Krystyna Wiatr (od rodziny Lulków)
18:00  + Janina Nytko
18:00  + Dagmara Madej (od brata Aleksandra z rodziną)

21.11.20 (Sob.)   
  7:30  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę
             Matki Bożej dla o. Janusza (z okazji imienin) - od Rady Parafialnej
  7:30  + Maria Guzik (Gregorianka - 14/30)
  7:30  Za parafian

22.11.20 (Nie.)  
   
  7:30  + Teofila i Roman Zyguccy
  9:30  + Zofia Stefańska, mąż Tadeusz i syn Tadeusz
11:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 
            dla Piotrusia (w 5 rocznicę urodzin) i Hani (w 2 rocznicę urodzin)
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 15/30)
 
 

PostHeaderIcon Intencje Mszalne (09.11.2020 - 15.11.2020)

09.11.20 (Pon.)   
18:00  + Janina Kozioł (w rocznicę śmierci)
18:00  + Aleksander Marek (w rocznicę śmierci) i żona Helena
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 2/30)

10.11.20 (Wto.)   
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 3/30)
18:00  + Władysław Kijak
18:00  + Marcin Kornaus i Jan Rzeszutko

11.11.20 (Śro.)   
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 4/30)
18:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
           dla Ryszarda (w 55 rocznicę urodzin)
18:00  + Zygmunt (w 11 rocznicę śmierci) i Ryszard Sekreta

12.11.20 (Czw.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 5/30)
18:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
           dla Natalii (z okazji urodzin) i Marcina (z okazji imienin)
18:00  + Józef Bańbor (od kuzynki Michaliny Jurek)

13.11.20 (Pią.)    
  7:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 6/30)
18:00  + Stanisław Kocoł
18:00  + Józef Bańbor (od Grzegorza Jurka z rodziną)

14.11.20 (Sob.)   
  7:30  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha
           Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej dla ks. Czesława  
           (w 30 rocznicę święceń kapłańskich)
  7:30  + Maria Guzik (Gregorianka - 7/30)
  7:30  Za parafian

15.11.20 (Nie.)   
  7:30  + Krzysztof Augustyn
  9:30  + Matylda Cetnar
11:00  + Natalia Błachaniec i Władysław Kuta
18:00  + Maria Guzik (Gregorianka - 8/30)
 
Więcej artykułów…