PostHeaderIcon Porządek nabożeństw

Msze Święte:

Niedziela i święta

W okresie zwykłym

Godzinki: 700
Msze św.: 730, 930, 1100 (dla dzieci), 1800 (1900 w wakacje)
W Wielkim Poście
Godzinki: 700
Msze św.: 730, 930, 1100 (dla dzieci), 1800

Dni powszednie


W wakacje
730 - Kościół (sobota)
1900 - Kościół (poniedziałek - piątek)

W ciągu roku
1800 - Kościół (poniedziałek)
700 i 1800 - Kościół (wtorek-piątek)
730 - Kościół (sobota)

Nabożeństwa:


Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (po Mszy św.)
Czwartek - Adoracja Najświętszego Sakramentu zmodlitwą o powołania (po Mszy św.)
Piątek - Koronka do Miłosierdzia Bożego (po Mszy św.)

W Wielkim Poście
Piątek - 1715 i 19 30 - Droga Krzyżowa (po nabożeństwie o 17-tej Msza św.)
Niedziela - 1715 - Gorzkie Żale (po nabożeństwie o 18 00 Msza św.)

Nabożeństwo majowe:

Kościół:
W dni powszednie - 1730 ;
w Niedziele i święta: - 1600

Kapliczka:
W dni powszednie - 1930 ;
w Niedziele i święta - 1900

Nabożeństwa Różańcowe:

Kościół:
W dni powszednie - 1730 ;
Niedziele - po pierwszej i po drugiej Mszy świętej

 

PostHeaderIcon Duszpasterze

Ojcowie obecnie pracujący w parafii:

 
Proboszcz
o. Piotr Pacura SNMN
Katecheta
o. Janusz Kawa SNMN
 
o. Raimundas Jurolaitis SNMN
W parafii od 2006 roku. W parafii od 2011 roku. W parafii od 2014 roku.


Ojcowie poprzednio pracujący w parafii:

o. Francesco Puddu SNMN o. Venturino Cacciotti SNMN

 

 

o. Mario Roncella    SNMN

W parafii od 1992 do 2011 r. W parafii do 2009 r. W parafii w latach
1992-1993 oraz 2011-2012.
 

PostHeaderIcon Rada Duszpasterska (2017-2022)


Członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej:

Z urzędu:
  • o. Piotr Pacura SNMN (Przewodniczący Rady)
  • o. Janusz Kawa SNMN
  • o. Raimundas Jurolaitis SNMN
 Z wyborów:
  • p. Anna Banaś
  • p. Ewa Wałaszek
  • p. Witold Sak
  • p. Krzysztof Prich
  • p. Jolanta Kozioł
Z mianowania:
  • p. Renata Kozioł (młodzież)
  • p. Teresa Madej (Oddział Caritas)
  • p. Joanna Ptak
  • p. Anna Żak (Sekretarz Rady)
  • p. Krzysztof Wątroba (Zastępca Przewodniczącego Rady)
Członkowie Rady Gospodarczej:
  • p. Piotr Curyło
  • p. Jacek Leśniowski
  • p. Mariusz Szatko